Speedway Games

Speedway Games 2010

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-07-25 13:08:11

mario24

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 174
Punktów :   

VIII Kolejka

Rzeszów - Gdańsk   44:46   (42:48)

Gniezno - Rybnik   32:55   (39:50)

Poznań - Miszkolc   54:35   (45:45)

Daugavpils - Grudziądz   42:47   (44:45)

KONTUZJE:
- Kacper Gomólski (Start Gniezno)
- Damian Sperz (Wybrzeże Gdańsk)
- Kamil Piter (Wybrzeże Gdańsk)
- Kevin Woelbert (GTŻ Grudziądz)

Offline

 

#2 2010-07-25 14:07:43

mario24

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 174
Punktów :   

Re: VIII Kolejka

POZNAŃ 54 (99)
1. Norbert Kościuch.......... 3  2  2  3  2  -  12
2. Mateusz Szczepaniak....... 0  0  2  -  -  -   2
3. Rafał Trojanowski......... 2  3  3  2  1  -  11
4. Adam Skórnicki............ 3  1  1  3  2  -  10
5. Robert Miśkowiak.......... 3  2  3  3  0  -  11
6. Adrian Szewczykowski...... 3  1  3  U  0  -   7
7. Frank Facher.............. 1  U  -  -  -  -   1

MISZKOLC 35 (80)
1. Ales Dryml................ 2  2  1  U  0  -   5
2. Scott Nicholls............ 1  0  1  -  -  -   2
3. Lukas Dryml............... W  2  3  2  1  -   8
4. Laszlo Szatmari........... 1  0  1  0  3  -   5
5. Norbert Magosi............ 2  1  3  0  0  3   9
6. Damian Adamczak........... 2  0  1  2  1  -   6

7. Szymon Woźniak............ 0  -  -  -  -  -   0

No. Results                                                                   PO MI  PO MI
1: Adrian Szewczykowski, Damian Adamczak, Frank Facher, Szymon Woźniak......  4  2   4  2
2: Norbert Kościuch, Ales Dryml, Scott Nicholls, Mateusz Szczepaniak........  3  3   7  5
3: Adam Skórnicki, Rafał Trojanowski, Laszlo Szatmari, Lukas Dryml (W)......  5  1  12  6
4: Robert Miśkowiak, Norbert Magosi, Adrian Szewczykowski, Damian Adamczak..  4  2  16  8
5: Rafał Trojanowski, Ales Dryml, Adam Skórnicki, Scott Nicholls............  4  2  20 10
6: Adrian Szewczykowski, Robert Miśkowiak, Norbert Magosi, Laszlo Szatmari..  5  1  25 11
7: Norbert Magosi, Norbert Kościuch, Damian Adamczak, Mateusz Szczepaniak...  2  4  27 15
8: Robert Miśkowiak, Lukas Dryml, Ales Dryml, Adrian Szewczykowski (U)......  3  3  30 18
9: Lukas Dryml, Norbert Kościuch, Ales Dryml (U), Frank Facher (U)..........  2  3  32 21
10: Rafał Trojanowski, Damian Adamczak, Adam Skórnicki, Norbert Magosi.......  4  2  36 23
11: Norbert Kościuch, Lukas Dryml, Laszlo Szatmari, Adrian Szewczykowski.....  3  3  39 26
12: Adam Skórnicki, Rafał Trojanowski, Damian Adamczak, Laszlo Szatmari......  5  1  44 27
13: Robert Miśkowiak, Mateusz Szczepaniak, Scott Nicholls, Norbert Magosi....  5  1  49 28
14: Laszlo Szatmari, Adam Skórnicki, Rafał Trojanowski, Ales Dryml...........  3  3  52 31
15: Norbert Magosi, Norbert Kościuch, Lukas Dryml, Robert Miśkowiak..........  2  4  54 35

Offline

 

#3 2010-07-26 12:07:33

speedway_fan

Moderator

Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 33
Punktów :   

Re: VIII Kolejka

GNIEZNO 32 (71)
1. Adrian Gomólski........... 1  1  1  3  1  -   7
2. Michał Szczepaniak........ 0  2  0  1  -  -   3
3. Mirosław Jabłoński........ 1  2  0  -  -  -   3
4. Krzysztof Jabłoński....... 0  1  W  2  2  3   8
5. Peter Ljung............... 2  2  D  2  2  2  10

6. Linus Sundstroem.......... 0  0  0  0  0  -   0
7. Arkadiusz Sturomski....... 1  -  -  -  -  -   1

RYBNIK 55 (105)
1. Ronnie Jamroży............ 3  3  3  3  0  -  12
2. Joonas Kylmaekorpi........ 2  0  1  1  -  -   4
3. Mariusz Węgrzyk........... 3  1  0  2  2  -   8
4. Grzegorz Zengota.......... 2  3  3  1  0  -   9
5. Daniel Nermark............ 3  Uw 3  3  3  -  12

6. Rafał Fleger.............. 2  1  3  0  1  -   7
7. Mateusz Domański.......... 3  -  -  -  -  -   3

No. Results                                                                       GN RY  GN RY
1: Mateusz Domański, Rafał Fleger, Arkadiusz Sturomski, Linus Sundstroem........  1  5   1  5
2: Ronnie Jamroży, Joonas Kylmaekorpi, Adrian Gomólski, Michał Szczepaniak......  1  5   2 10
3: Mariusz Węgrzyk, Grzegorz Zengota, Mirosław Jabłoński, Krzysztof Jabłoński...  1  5   3 15
4: Daniel Nermark, Peter Ljung, Rafał Fleger, Linus Sundstroem..................  2  4   5 19
5: Ronnie Jamroży, Mirosław Jabłoński, Krzysztof Jabłoński, Joonas Kylmaekorpi..  3  3   8 22
6: Grzegorz Zengota, Peter Ljung, Mariusz Węgrzyk, Linus Sundstroem.............  2  4  10 26
7: Rafał Fleger, Krzysztof Jabłoński (W), Daniel Nermark (Uw), Peter Ljung (D)..  0  3  10 29
8: Ronnie Jamroży, Peter Ljung, Joonas Kylmaekorpi, Linus Sundstroem............  2  4  12 33
9: Grzegorz Zengota, Michał Szczepaniak, Adrian Gomólski, Mariusz Węgrzyk.......  3  3  15 36
10: Daniel Nermark, Krzysztof Jabłoński, Adrian Gomólski, Rafał Fleger...........  3  3  18 39
11: Adrian Gomólski, Mariusz Węgrzyk, Grzegorz Zengota, Linus Sundstroem.........  3  3  21 42
12: Ronnie Jamroży, Krzysztof Jabłoński, Rafał Fleger, Mirosław Jabłoński........  2  4  23 46
13: Daniel Nermark, Peter Ljung, Joonas Kylmaekorpi, Michał Szczepaniak..........  2  4  25 50
14: Krzysztof Jabłoński, Mariusz Węgrzyk, Michał Szczepaniak, Grzegorz Zengota...  4  2  29 52
15: Daniel Nermark, Peter Ljung, Adrian Gomólski, Ronnie Jamroży.................  3  3  32 55

Offline

 

#4 2010-07-26 19:26:43

mario24

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 174
Punktów :   

Re: VIII Kolejka

RZESZÓW 44 (86)
1. Ryan Fischer.............. 1  1  -  -  -  -   2
2. Kenneth Bjerre............ 0  3  3  3  1  -  10
3. Marcin Rempała............ 2  1  3  2  2  -  10

4. Mikael Max................ 0  2  0  1  0  -   3
5. Rafał Okoniewski.......... 3  1  2  0  1  -   7
6. Dawid Lampart............. 2  1  2  0  2  -   7

7. Patrick Hougaard.......... 3  1  1  -  -  -   5

GDAŃSK 46 (94)
1. Paweł Hlib................. 3  3  1  3  3  -  13
2. Dawid Stachyra............ 2  W2 3  2  2  -   9
3. Renat Gafurow............. 1  0  0  -  -  -   1
4. Magnus Zetterstroem....... 3  3  2  3  D  -  11
5. Karol Ząbik............... 2  2  2  1  3  -  10

6. Mateusz Lampkowski........ 1  0  0  1  0  -   2
7. Matej Kus................. 0  0  -  -  -  -   0

No. Results                                                                RZ GD  RZ GD
1: Patrick Hougaard, Dawid Lampart, Mateusz Lampkowski, Matej Kus........  5  1   5  1
2: Paweł Hlib, Dawid Stachyra, Ryan Fischer, Kenneth Bjerre...............  1  5   6  6
3: Magnus Zetterstroem, Marcin Rempała, Renat Gafurow, Mikael Max........  2  4   8 10
4: Rafał Okoniewski, Karol Ząbik, Dawid Lampart, Mateusz Lampkowski......  4  2  12 12
5: Paweł Hlib, Mikael Max, Marcin Rempała, Dawid Stachyra (W2)............  3  3  15 15
6: Magnus Zetterstroem, Dawid Lampart, Rafał Okoniewski, Renat Gafurow...  3  3  18 18
7: Kenneth Bjerre, Karol Ząbik, Ryan Fischer, Mateusz Lampkowski.........  4  2  22 20
8: Dawid Stachyra, Rafał Okoniewski, Paweł Hlib, Dawid Lampart............  2  4  24 24
9: Kenneth Bjerre, Magnus Zetterstroem, Patrick Hougaard, Renat Gafurow..  4  2  28 26
10: Marcin Rempała, Karol Ząbik, Mateusz Lampkowski, Mikael Max...........  3  3  31 29
11: Magnus Zetterstroem, Dawid Lampart, Patrick Hougaard, Matej Kus.......  3  3  34 32
12: Paweł Hlib, Marcin Rempała, Mikael Max, Mateusz Lampkowski.............  3  3  37 35
13: Kenneth Bjerre, Dawid Stachyra, Karol Ząbik, Rafał Okoniewski.........  3  3  40 38
14: Karol Ząbik, Dawid Stachyra, Rafał Okoniewski, Mikael Max.............  1  5  41 43
15: Paweł Hlib, Marcin Rempała, Kenneth Bjerre, Magnus Zetterstroem (D)....  3  3  44 46

Offline

 

#5 2010-07-27 09:51:10

mario24

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 174
Punktów :   

Re: VIII Kolejka

DAUGAVPILS 42 (86)
1. Robert Kościecha.......... 3  2  2  3  D  -  10
2. Roman Povazhny............ 1  0  3  2  1  -   7
3. Charlie Gjedde............ D  2  0  0  -  -   2
4. Paweł Miesiąc............. W2 3  0  1  -  -   4
5. Grigorij Łaguta........... 1  2  0  2  3  3  11
6. Maksim Bogdanov........... 2  0  3  1  2  -   8

7. Wadim Tarasenko........... 0  -  -  -  -  -   0

GRUDZIĄDZ 47 (92)
1. Krzysztof Buczkowski...... 2  1  3  3  2  -  11
2. Rory Schlein.............. 0  0  0  -  -  -   0
3. Oliver Allen.............. 2  1  0  0  2  -   5
4. Kamil Brzozowski.......... 3  2  1  1  3  -  10
5. Tomasz Chrzanowski........ 3  3  3  1  1  -  11

6. Artur Mroczka............. 3  2  1  1  2  -   9
7. Piotr Tabaka.............. 1  0  -  -  -  -   1

No. Results                                                                           DA GR  DA GR
1: Artur Mroczka, Maksim Bogdanov, Piotr Tabaka, Wadim Tarasenko....................  2  4   2  4
2: Robert Kościecha, Krzysztof Buczkowski, Roman Povazhny, Rory Schlein.............  4  2   6  6
3: Kamil Brzozowski, Oliver Allen, Charlie Gjedde (D), Paweł Miesiąc (W2)...........  0  5   6 11
4: Tomasz Chrzanowski, Artur Mroczka, Grigorij Łaguta, Maksim Bogdanov..............  1  5   7 16
5: Paweł Miesiąc, Grigorij Łaguta, Krzysztof Buczkowski, Rory Schlein...............  5  1  12 17
6: Maksim Bogdanov, Kamil Brzozowski, Oliver Allen, Grigorij Łaguta.................  3  3  15 20
7: Tomasz Chrzanowski, Robert Kościecha, Artur Mroczka, Roman Povazhny..............  2  4  17 24
8: Krzysztof Buczkowski, Grigorij Łaguta, Maksim Bogdanov, Rory Schlein.............  3  3  20 27
9: Roman Povazhny, Robert Kościecha, Kamil Brzozowski, Oliver Allen.................  5  1  25 28
10: Tomasz Chrzanowski, Charlie Gjedde, Artur Mroczka, Paweł Miesiąc.................  2  4  27 32
11: Robert Kościecha, Maksim Bogdanov, Kamil Brzozowski, Oliver Allen................  5  1  32 33
12: Krzysztof Buczkowski, Artur Mroczka, Paweł Miesiąc, Charlie Gjedde...............  1  5  33 38
13: Grigorij Łaguta, Roman Povazhny, Tomasz Chrzanowski, Piotr Tabaka................  5  1  38 39
14: Kamil Brzozowski, Oliver Allen, Roman Povazhny, Charlie Gjedde...................  1  5  39 44
15: Grigorij Łaguta, Krzysztof Buczkowski, Tomasz Chrzanowski, Robert Kościecha (D)..  3  3  42 47

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl